SN Metak - Forum > Optika

iz mp 513m

<< < (2/2)

zeljko75:
preko mehanike grupise odlicno,mada sam u startu dotezao srafove na nisanu,gadjam na 60 m kanticu litarsku od ulja,na 30 paklu cigara,naravno sa naslonom[od 5 dijabola 3-4 pogode]laminat sam gadjo na 70 m 20x25,naprvi krug od 12 cm.ali eto zelio sam da budem snajperista....jebiga sta da radim.to ti je to.a i gde da nabavim tu optiku sto kazes,znam kako izgleda ,pcao sam iz vojnog snajpera.

ninoslavt:
4x24 a ne x32. Inace, ova optika jeste robusna ali nije napravljena da radi dobro na malim daljinama. Drugim rijecima, nije za vazdusnu pusku.

ZEX:
Nesto slicno i mene muci ali odgovor je jednostavan-ako hoces dobru optiku moras da pljunes dosta para,evo ja montirao Norconiu 3-9x42 na malokalibarsku pusku,upucam sve lepo pa jos 10 probnih-fantazija sve sam centar.Uzmem da pucam ponovo posle dve nedelje-nema veze sa vezom skroz rastelovano tako da to je to sad skupljam pare za nesto kvalitetno.

stera2:
Ne mogu da verujem da ne bi radila PU optika ili ON-M76?
Mislite da bi vazdusna rasturila i njih?
Onda sa PA topa??

Nego jel neko zna gde moze da se kupi diopter nisan za vazdusno oruzje?

Rollins:
Stero,nije Nino hteo da kaze dali ce ili nece on76 izdrzati udarce klipa nego da blejanje kroz istu na kracim distancama uzroci distorziju slike i glavobolju u najavi.
Za nabavku bilo kakvog ozbiljnijeg streljackog dioptera budi spreman u startu da odvojis vise nego sto kosta vecina polovnog vatrenog oruzja kod nas.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju